يک تحليل

131746AA.jpg

:: یک تحلیل خوب:
به راستي چگونه تحت چارچوب دفاع از مردم عراق مي توان از صدام حمايت كرد در حاليكه مجموع تلفات مردم عراق در 10 روز گذشته جنگ كمتر از يك دهم تعداد مردم است كه به دست صدام در يك روز در قتل عام شدند.شعار يا مرگ يا صدام و «جانم فداي صدام» از سوي مردم چه كشوري بر مي خيزد كشوري كه صدها هزار شهيد و جانباز و صدها ميليارد دلار خسارت از حس جنون آميز جنگ طلبي صدام تحمل كرده است. .... چرا با تحليل هاي سطحي و افتادن در دام تبليغات رسانه اي كه ريشه نامعلومي در روابط پيچيده سرمايه داري دارد مواضع ايدئولوژيك و منافع ملي خود را فداي يك جنايتكار جنگي مي كنيم. ..... تكذيب ارتباط با معارضين و شيعيان جنوب عراق بي تفاوتي نسبت به عملكرد همسايگان بي تفاوتي نسبت به آينده عراق همه و همه ناشي از موضع انفعال ماست سياست خارجي جمهوري اسلامي بايد اين نكته را دريابد كه شرايط ما بهترين فرصت براي امتيازگيري ازصدام و آمريكاست. امتيازاتي كه ايران از موضع قدرت مي تواند امروز بگيرد فردا ممكن است از موضع ضعف هم نشود به دست آورد.
متن کامل

:: بعد از مدتها که صدا و سیمای جمهوری اسلامی و خصوصا شبکه شش، خودکشی کردند در سردمداری جریان تبلیغی برای صدام ملعون و انواع و اقسام تفسیرها و تحلیل ها را بر ضد آمریکایی ها پخش کردند، یک یاداشت جالب در رابطه با این وضعیت در بازتاب خوندم. (یادآوری:بازتاب خودش را رسانه جریان سوم نظام می داند.)
اخبار داشت يه خبری می خوند. گوشامو تيز کردم.
مجری: معاونت امداد هلال احمر ايران تعداد افراد فوت شده طی ۱۱ روز ابتدای سال را ۲۹۸ اعلام کرد.
يه سری به گويا زدم. آمار کشته شدگان جنگ عراق حداقل ۴۵۳ و حداکثر ۵۶۱ نفر اعلام شده است.

به نظر آمريکا نياز به حمله نداره. جاده های ما به اندازه کافی قتلگاه هستند. آمريکا ميليون ميليون دلار برای کشتن هزينه می کنه و لی ما اينجا مفت و مجانی انسان هامون رو از دست می ديم.

/ 0 نظر / 13 بازدید