داستان تکراری

از اول هفته تا حالا به شدت درگير بودم. کمتر وقت آزاد داشتم.شايد توی راه. امروز هم که حسابی حالم جا اومد. خبر مهرعليزاده رو گرفته بوديم روی سايت بود که بدليل تغييرات در بانک اطلاعاتی خبرهای رفت. رفت. بماند که ميثم کلی حالمو جا آورد. ولی کلی هيجان داشتيم. از طرفی ديروز از رادار آکادمی دور بودم طوری که از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب کسی از من خبر نداشت که کجام.
5aa.jpg
::۱. يعنی چی که به خانم ها بر می خوره که چرا مردها می تونند چندتا همسر داشته باشند؟! به قول معروف می تونيم می کنيم. چندتا چندتا هم می گيريم. اصلا من خودم پيشقدم می شم. اين زحمت رو قبول می کنم شش تا می گيرم. ۴تا اصلی ۲تا علی البدل. والله بخدا. يه جريان قوی زنانه داره پايه های اين سنت حسنه رو از جامعهء ما سست می کنه. و آبروی ما رو می بره. عيبی داره که وقتی می تونيم می گيريم؟ به قول معروف ما که گرفتيم شش تا و شد.
اين توانمندی ما رو نشون ميده. چقدر ما مردها مورد ظلم واقع می شيم. چيزی که برامون آزاد به کاممون تلخ می کنن. واقعا اين عين ظلم که در حق ما ميشه. همين کارها رو می کنيد که اينطوری ميشه. بياييد با لبخند سبزتون ريشه اين جريان مخوف زنانه رو از ريشه بکنيم. به اميد آن روز.

::۲. جريانهای راست افراطی درصدد هستند تا با استفاده از فناوری اينترنت و راه اندازی يک جنگ روانی جهانی به تونند که به اهدافشون برسند. سايت های متععدی هم راه انداختند که می تونيد بگرديد و پيدا کنيد. به عنوان نمونه می تونم سايت يه خبر رو معرفی کنم. که کارکردی از نوع کيهان خفن داره. از هيچ کس و قاضی ای (چه از نوع مرتضوی و چه غيره) ترس نداره. چون هميشه به نقل از منابع آگاه داره خبر نقل می کنه. (انتحار خبري) اين نوع کارها در دراز مدت کارکردهای خودشو نشون ميده. چند وقت پيش يه نقد نوشتم به مطلب صفحه نسل سوم کيهان و تو اون گفتم که طوری صفحه بسته می شه که عموما القا منفی داره. (یکی از نويسندگانّ صفحه نسل سوم کیهان) به نظر من هدف اصلی اين جريانات، نا اميدی مردم ایران (داخل و خارج ايران) از حرکة الثاني من الجوزاء (دوم‌خرداد) و شايد نهايتا از نظام باشه.

/ 4 نظر / 10 بازدید
hoda

سلام و نه خسته ، شما حالا لطف کن ، همون اوليش رو بگير ، اگر از پا نيفتادی ، من خودم برای دوميش برات می رم خواستگاری ، ولی بدون اونچه که ما رو به رضايت واقعی می رسونه درک درست از چرايی زندگيست ، نه تجربه لذتهای تجربه شده و تکراری و اگر به اون چرايی برسيم ، مطمئن باش که عمر ما و درک بعضی از .... کفاف ايجاد يک رابطه روحی واقعی رو نخواهد کرد .

***

حالا يه سوال تو که انقدر اعتقادی ميگی حقمونه .ميتونيم ميکنيم . هدف از ازدواج باهمون ديدی که توبهش نگاه ميکنی چيه؟ مگه نه اينکه خودش گفته هدف رسيدن به آرامشه . پس آرامش ازدست رفته يک زن وضربه روحی عظيمی که بهش وارد ميشه تو منطق ما ؛مايی که ميخوايم همه چيزمون روی اصولی باشه که اون مهر تاييدروش بزنه چه تفسيری داره؟ اون زنی که مردش براش همه چيزشه تکيه گاهشه ودر حد مرگ دوستش داره حالا ميبينه که مردش ميتونه و می کنه وتازه پیش قدمم میشه. کاش اونقدر هدفامون والا باشه که توزندگيمون «حق» کسی رو ضايع نکنيم که بهمون بگن «ظلم»کردی. کاش قبل ازاينکه اعتراض ميکردی چرا زنها بهشون برميخوره ؛اعتراض ميکردی که زنها مردهاشون رو ضعيف نکنن (چيزی که الان تو جامعه ما داره باب ميشه ) که بامردان ضعيف جامعه ضعيفی خواهيم داشت. کسی جلوی شمارو نگرفته ۴ تااصلی بجای ۲تابه اندازه يه دور تسبيح علی البدل ؛ چون حقه. یه ذره به سوالم فکر کن عاطفه یه زن سرمايه وجوديشه وبايد به پای مردی ريخته بشه که آرامش زنشو تامين ميکنه . اميدوارم با وجود ۶ تا زن توی کارهاتم موفق باشی. خداحافظ

***

به خانمها برميخوره؟!!! بايد بگم برای اين دسته ازخانمها متاسم.چون حقه ديگه مگه نه؟ حق رو هم اگه بجانياری ظلمه. من به عنوان یه زن فکر ميکنم اگه مردم درسرش همچين چیزی بگذره يعنی من براش کافی نبودم يعنی همه احساس وعاطفه من درنظرش هيچه.يعنی بدنبال يه چيزديگه ست که درمن پيدانکرده .

مهسا

همین جوابهای پایینی برات کافیه. من دیگه چیزی نمی گم.