ای بی هاستSPGASFL010_PORT.jpg
:: جدیدان به عکس ورزشی خیلی دارم اعتقاد پیدا می کنم. خیلی روح داره. زندگی تو عکس هاش جریان داره و این باعث میشه که از سبک از عکاسی خیلی جذاب بشه. شما فکر می کنید این عکس چه قیمتی داره؟ ۹.۹۵ پوند ارزش این عکس دیوید بکهام است. واقعا که می ارزه.

::ايايايييا.
اعصابم خورد شد. اين هاست ما رفته هوا. تا مدتی نمی تونم عکس بزارم. حسابی ريختم بهم.
:: شما از 'اداره مهندسی فاکتورهای انسانی' چیزی دستگیرتون می شه؟
:: امروز یکی از دوستان هی IM می فرستاد که تو انتخابات شرکت می کنی؟تو انتخابات شرکت می کنی؟ بی خیال هم نمی شد. کارگزاران سازندگی هم برای تبلیغ از هیچ رسانه ای نمی گذرند. حتی اگه وب لاگ باشه. اونها اقدام به راه اندازی وب لاگ کرباسچی کردن. منتها توش عکس هنگامی شهیدی بود. بیچاره اون هایی که تو این انتخابات اومدن جلو. مثل آقا مصطفای تاجزاده. اینطور که معلوم هست این انتخابات علاوه بر چیزهای دیگه ای نداره اقبال مردمی هم نداره و همه این نیروها سوخت می شوند.
:: پدیدهء دیگه ای که تو این انتخابات خیلی به چشم می خورد وجود زیاد نیروهای شهرستانی کاندید شده در این انتخاباته. تعداد قابل توجهی از نامزدها کرد، لر و ترک هستند. خیلی جالبه معلوم نیست رو چه حسابی اومدن کاندیدای انتخابات شورای شهر تهران شدن. واقعا برای ما تهرانی ها جای تامل داره.
::یک نمایشگاه داریم برگزار می کنیم فشار کار خیلی بالاست. باز داریم قاط می زنم. نمی دونم چیه همه از من توقع دارند. بابا یه نفر آدم مگه چندتا هندونه می تونه با دستاش بلند کنه. هان؟ شما بگید. همه کارم دارند. کارشون هم فوری همین الان نتیجه اش رو می خواهند. اینکه نبشد.
:: خیلی ممنون که بی اطلاع می زاری منو. بابا یه خبری چیزی. اینجوری نگام نکن.


/ 4 نظر / 7 بازدید
alireza

صادق جان عزيز می دونم همه دلشون می گيره وقتی نمی شه عکسهای تو رو تا دو يا سه روز آينده ديد اما بهتر بود بجای اون اعلان می زدی نفت شد بشکه ايی ۴۰ دلار حالا چه بايد کرد؟

hakman

خوب بی خبری هم خودش خيلی خبره ، مثل هميشه شاکر خدا باش، سکوت خود سرشار از ناگفته هاست، و اين ناگفته ها شيرين و دلنشين است . من هم منتظره عکس هاتون هستم .

***

گاهی اوقات خبر ندادن خودش می تونه دليل بی خبر بودن باشه . می تونه دليلش اين باشه که طرفت اونقدر سرش گرمه که لوزومی نمی بينی ذهنشو درگير يه چيز ديگه کنی .يا اونقدر ازش توقع دارن که دلت نمی خواد توقع و انتظار توهم روش اضافه بشه و ترجيح ميدی سکوت کنی شايد تو ی وقتای آزادش ياد توهم باشه. اينم يه جور حقيقته که بايد باوش کرد مگه نه؟ مثل خيلی چيزای ديگه .

hakman

برای هر دوی شما/گفتم از شما بزرگترم ، نهبه اين معنا که بهتر می فهمم يا کمتر اشتباه ميکنم ، نه ، فقط اينکه بيشتر از شما زمين خوردمو دوباره ايستادم، بيشتر از شما از کوره در رفتم و صبر کردم و ببشترگريستم و خنديدم . اين جسارت منو ببخشيد ولی . در سکوت ، با يکديگر پيوند داشتن ،همدلی صادقانه و وفاداری ريشه دار، اين نعمت است و شکری بر آن واجب. اعتماد کنيد ، همديگررا بجوئيد و به آرامش دل مجالی بدهيد . همديگر را ميآزاريد ، شايد بهتر باشد دست در دست همديگر دهيد ، بی سخنی ، با دستی که گشاده است و رهنمودتان می شود ، به خانه ای که نور دلچسبش ، گرمی بخش است . در پناه حق باشيد .