يخ بندان

2222.jpg
:: این عکس چند وقت پیش گرفتم. فرم پری داره. همین باعث می شه که آدم مکث بیشتری رو این عکس داشته باشه.
یه چند وقتی از زندگی عکس نگرفتم. خیلی بده. خیلی بده.
:: عجب يخ بندونی بود امروز. خيلی سره سره بود.
:: دارم به اين نتيجه می رسم که خيلی سنگدل شدم. خيلی خفن. کار زياد باعث شده از مردم دوری بشم. دوستان on-line رو بيشتر از بقيه می بينم. باز خوب يه گفت و گويی با اونها دارم وگرنه معلوم نبود چه بلايی سرم ميومد.
:: به اين اعتقاد دارم که هرچی سخت تر آدم به هدفش برسه بيشتر قدرشو می دونه. منتها مهم اينه که چقدر ما تحمل سخت شدن در رسيدن به اين هدف رو داريم. چقدر استقامت می کنيم. حجم سرمايه گذاری معنوی‌مون چقدره. اصلا اينطوريه که می فهميم چه کاره ايم.
:: چه تجربه ای بيد. برای اولين بار تونستم.

v15p4_3.jpg
:: گام اول، حرف آخر، محمد محسن سازگارا را با خود برد

انتشار یادداشت جدید سازگارا در گویا باعث شد تا وی همراه با یکی از دوستانش از ظهر امروز دستگیر شود. وحید سازگارا (پسر سازگارا) در گفت و گو با ایسنا گفت: از علت و هويت دستگيركنندگان بي‌اطلاعيم. وي گفت: نمي‌دانيم كدام نهاد يا مركز و ارگان او را دستگير كرده و به كجا برده است. يكي از دوستان پدرم نيز همراه او بوده كه از وضعيتش خبري نداريم. وي عنوان كرد كه پدرم را حدود ظهر امروز دستگير كرده‌اند و سپس همراه با او به منزل مراجعه كرده‌ و فيلم‌ها و نوارها و قطعات کامپيوتری را نيز برده اند.
گفتنی است سازگارا به داشتن سپری محکم در نقد حکومت و خط قرمز مشهور است. باید ببینیم این بار سپر کاری برایش می کند یا خیر.
وقتی درس می خواندم در مدرسه طوری روی ما کار می شد که خیال می کردیم این ها اصلا نماز نمی خوانند. ضد دین و انقلاب هستند و اصلا نظام را قبول ندارند. وقتی بزرگتر شدم و با سازگارا از نزدیک آشنا شدم دیدم امکان ندارد صدای اذان بشنود و ایشان شروع به خواندن نماز نکنند.
یادم نرفته که حضرت علی از حقوق مردم بر حکومت ها نقد رو ذکر کردند. ما هم که ادعای حکومت اسلامی داریم.

/ 3 نظر / 9 بازدید
میثم

داداش از خاستگاهمون هم بنويس. ايپنا ما را به تاريخ پيوند خواهد داد. به همسر آيندتون هم سلا برسون

کلانتر وبلاگستان

سلام.... آقا اين عکس خيلی قشنگ بود. همون طور گه گفته ای، آدم روش مکث می کنه. امکان داره راجع به ؛فرم پر؛ توضيح بيشتری بديد؟؟.........هم م م م ...فضولی نيست بپرسم کدام مدرسه بوديد؟...... راستی به اين ميثم خان هم بگيد اينقدر حس فضولی آدم رو تحريک نکنند... اين کلمه ؛همسر آينده؛ از اون کلمات محرکه!!!!!! p:

bita

آخ که از ديدن اين عکس خيلی لذت بردم منو با خودش يک جاهای دور برد و حتی وجودم خنک شد و....