جمعه

امروز جمعه است. اين جمعه تهران هوايی غمبار داره. خيلی خفنی که آدم تو اين شهر به اين باحالی احساس دلتنگی کنه. نزديکی های ظهر خيابانو ولی عصر به حدی تاريک شده بود يه لحظه در نظرم روز محشر اومد. به طور ناخودآگاه تو حال و هوای محشر بودم.
با این همه ظهر خيلی خوبی داشت. کلی کار مفيد انجام دادم.
يکی نيست به اين محمد بگه آخه تو اين هوا فوتبال ديگه چه صيغه ای که سيم پيچ شده بريم فوتبال.

او نوشت: دردم از يار است و درمان نيز هم دل فـدای او شد و جــــان نيز هم اين که ميگويندآن خوشترزحسن يـــار ما ايـــــن دارد و آن نيــز هـم چون سرآمد دولت شبهای وصــل بـگــذرد ايـــام هـــجران نيـــز هـم تولدت مبارک . ۲۱ آذر.
او. او. یعنی ممکنه! وقتی فکر می کنم. مغطوط می شم. او اینجا چی کار می کنه؟ منو چه جوری پیدا کرده. دوست دارم با او خاطرات رو مرور کنم. اما او دیگر... .
14.jpg
نام عکس: نمی دونم / عکاس: خودم/ دوربين: Fuji S602/ نور: محيط/ جنگولک: خودم.
همون طوری که می دونید با جنگولک بازی می شه همه چیز عکس رو عوض کرد. خصوصا پیام عکس رو. اگه این عکس رو در حالت عادی ببینید به نظرم افق و امید رو تداعی می کنه. اما الان اینطور نیست.

ديروز FPT در يك حركت خيلي فضايي برام كيك و هديه تولد گرفت. البته اول كه ديدم جعبشو دلمو كلي صابون زدم كه به به چه پيتزايي مي خورم. اما زهي خيال زرشك. بنده خدا يه ساعت قشنگ برام هديه آورده بود.
ممنون لكل هديه.

/ 4 نظر / 7 بازدید
فرناز

Happy birthday sonny ! I wish you best things in your life... whatever you wish and whatever you want!

زينب

مباركه آقا .. مباركه ! ... اغاز دوباره بهار زندگيت مبارك ..!

amr

سلام . الان که کنارم نشستی و داری سر برگهای ایپنا را پرينيت ميگيری . حرف از ...... انفورماتيک بود . توجيه هستی که ؟! اما ... در عالم رازيست که جز در سايه ساتر و ستارفاش نمی شود . عکسهايت زيبا بود .ياعلی مددی

بيتا

سلام آقا صادق امروز ۲۴دي است،چون بنده تازه با پرشين بلاگ آشنا شدم،لازم مي دونم تولد ۲۲ سالگيتان را تبريك بگويم و آرزو كنم ۱۲۰سال سالم و سلامت در پناه خدا و حمايت امام زمان خوب و خوش زندگي كني.يك پيشنهاد به عنوان خواهر كوچكتر(البته سن بنده از شما بيشتر و متاهل هستم) بيا و به مردانگي و شرفي كه داري تكليف خودت و با اون بنده خداي ۲۰۲۰ روشن كن و به قول معروف آب پاكي روي دست ايشان و خود بريزيد تا هر دوي شما راحت تر و با آرامش تر زندگي كني،تو رو به خدا زود به نتيجه نهايي برسيد و با خودتون كنار بياييد تا هم شما كمتر اذيت بشويد و آن بنده خدا راه زندگيش را مشخص كنه.تا ديگر از خودتان فرار نكنيد،رگ غيرتتان نيز متورم نشود كه من به او قول داده بودم پس بايد هر طور كه شده با او باشم،زندگي سخت تر ،مهم تر از اين افكار داغ دوران عاشقي و جواني است.يا به خودت آري بگو يا نـــــــه‍. به قول معروف خود و ديگران را علاف نكن و سركار نگذار. چون تو و او را از تصميم گرفتن در بعضي از شرايط مناسب محروم مي كند.