تاجزاده قربانی جديد

Tajzadeh40.jpg
شنيده های من حاکی از اين است که نگاهها شدیدا به آقا مصطفای تاجزاده دوخته شده است و عنقریبا کشتی آقا مصطفی رو به گل می نشونند. احتمالا یه چند واحد نظری با قاضی مرتضوی باید پاس کنه چند واحد هم کار عملی در اوین بگذرونه. طرف دیگر به شدت داره خودشو برای یه پروژه عظیم آماده می کنه. به قول یکی از دوستان پروژه حاکمیت بدون مشارکت. البته از اینکه مشارکتی ها نباشند اصلا ناراحت نمی شم. اما نگرانی اینه که باز دوباره مملکت به آشوب کشیده بشه و یه سری نیروهای خوب نظام مثل آقا مصطفی و ... تو این بازی از بین بروند و زیر بار خورد شوند. هنوز یادم نرفته که چه جوری با عبدالله نوری یار امام چه برخوردی صمیمانه و دوست داشتنی بیگلی بیگلی انجام دادند و به پاس خدماتش تو سالهای اول انقلاب براش ۱۳۰ واحد اوین گذاشتند تا پاس کنه و دیدیم تو این مدت چقدر دوستان ! زحمت کشیدند که ایشون رو از درس و زندگی بندازند.
نکتهء جالب دیگه اینه که کی می خواد اینها رو محاکمه کنه. یه قاضی جوان که خودش دوران نوجوانیشو تو انقلاب گذرونده و می خواد از کسانی که تو انقلاب زندان رفتند و مبارزه کردند بازجویی کنه. مرحبا به غیرتمون.
داستان بازداشت هموطنانمون رو همه شنیدیم. چقدر باید به غرور ملی ما توهین بشه. چقدر خفت و خواری رو تحمل کنیم که بریم تو این کشورها براشون از مغزمون مایه بزاریم.
بازم بریم شمع روشن کنیم برا اونا. بازهم ابراز هم دردی کنیم تا اینطوری جواب همدردی مون رو بدهند. کسایی که برا ۱۱ سپتامبر اینجا داشتن خودکشی می کردند حالا عزیزاشون رو اونجا تو یه وضعیت رقت بار دارند نگهداری می کنند.

آیا صبح نزدیک نیست؟
/ 0 نظر / 10 بازدید