کيش عکس

دیشب ساعت ۱۰ شب بود که هواپیما از جزیره بلند شد. از این اتوبوس ایران پیماها بود. از همین هایی که سه ماه یک دفعه میفته. بد هم نبود که هواپیما رو می دزدیدند و یه مدتی می گشتیم. کلی می خندیدیم.

:: تو کیش که بودیم با یکی از دوستان رفتیم که اون چمدون بخره. مغازه دار داشت روزنامه می خوند که دیدم اااااا یه عکس آشنا. سریع روزنامه رو از دستش گرفتم و بازش کردم. دیدم ببببببببببببببببببببعله تمام عکس های یک صفحهء کاملش از مجموعه عکس های تبریز من بود. روزنامه آفتاب یزد. البته روزنامش درپیت می زنه ولی.خوب. نامرد اسم عکاس رو نزده بود ولی نوشته بود که عکس های رو از کجا گرفته. کلی کمپوت روحیه بود. یا عالمه صفا کردم. تمام عکاس مال من بود. سه ستاره جان کاش می دیدیشون.
:: سه سه تاره جان من سفر رفتنم رو به رخ کسی نمی کشم. این حرف از تو بعیده. کلی حالم رو گرفتی. هرکی این حرفو بزنه تو که نباید بزنی. ناسلامتی شوما من رو می شناسی. یادته كه atdp20787.... (ما را رها كنيد در اين رنج بي حساب/با قلب پاره پاره و با سينه اي كباب) باز ضربان رفت.
:: برادر بیتا بازهم از اظهار لطفتون ممنونم ولی چرا بریدالکترونیکیه رو نمی نویسی. بیتا یعنی بی همتا؟
:: افغانستان هم دیگه آدم شد. مرزش رو رو ماشین های تجار ایرانی بسته و دیگه نمی ذاره کالای ایرانی وارد خاکش بشه. ظاهران دلیلش تیراندازی مرزبانان ایران به سمت چند ماشین افغانی بوده که منجر به کشته شدن افغانه شده است.

:: ... با ما از شناخت خویشتن سخن بگو. و او پاسخ گفت: دل های شما در سکوت خود رازهای روزها و شب ها را می دانند. ولی گوش هاتان تشنهء شنیدن صدای دانش دل هستند. شما می خواهید آنچه را همیشه در اندیشه دانسته اید در سخن نیز بدانید. می خواهید با انگشت هاتان تن رویاهاتان را لمس کنید. و چه بهتر که چنین کنید. چشمه پنهان روح شما ناگزیر سرریز می شود و نجوا کنان به دریا می رود. اما برای کشیدن گوهرهای ناشناخته خود ترازویی نسازید و ژرفای دانش خود را با چوبی یا ریسمانی اندازه مگیرید، زیرا که خویشتن دریایی ست بی کران و بی بن. پیامبر و دیوانه/جبران‌خلیل‌جبران/نجف‌دریابندی


:: يك سري از عكس از مجموعه عكاسي هاي سفر اخيرم رو اينجا مي مي ذارم. اميدوارم كه نظر بديد.
دوربين: فوجي دیجیتال اس ششصد و دو زوم.
عکاس: خودم
نور: محیط بدون فلاش


01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

/ 7 نظر / 9 بازدید
alireza

به به به حاج صادق آقا هميشه به سفر ديگه عکسهاتون هم کخ ديگه تو روزنامه آفتاب می ندازن فقط ديگه آفتاب رو نبندن خوبه !!!!!

بيتا

به رسم ادب و احترام متقابل،تعهد ديني،ملي و اخلاقي و پايبندي به ارزشهاي معروف جامعه ،لطفاً‌ از هرگونه درج مطالب خلاف اصول اخلاقي و تسويه حسابهاي شخصي در اين مكان خودداري فرماييد و پيشنهاد مي‌گردد اين عبارات ناهمگون و ناشايست را از ايملتان ارسال نماييد تا شخصيت حقيقيتان آشكار شود.

بيتا

روزنامه بهار اگر به مرخصي اجباري رفت،روزنامه نوروز قبل از تولد دورباره در بطن مديران مسئول از درجه هستي و اعتبار به يمن سوء استفاده از رانت قدرت ساقط شد و به مرحله چاپ مجدد نرسيد

بيتا

سلام آقا صادق/ اميدوارم كه خيلي خوش گذشته باشه و دور از جنجال و هياهوي شهرنشيني توانسته باشيد تجديد قوا و روحيه كنيد و با انرژي بيشتر به امورات محوله بپردازيد/ دست مريزاد عكسهاي زيبايي گرفتيد/ كما في‌سابق و طبق رسم دائم و هميشگي تان براي دوستان و آشنايان و ...سوغاتي هم گرفتيد ؟/سربلند و مسرور باشيد

بيتا

سلام آقا صادق اگر دوست داشتي اين مطلب را در شب عرفه در وبلاگت قرار بده تا آنهايي كه مثل من و تو و ... آلام و آمالشان را به آقايشان مي‌گويند و با حضرتش در خلوت و جلوتشان راز و نياز مي كنند و مثل مني كه شايستگي،لياقت و هزينه حضور در معروف عرفات را ندارند،مورد عنايت حضرتش قرار گيريم. افول بي غزل/ببين كناره پنجره هزار سال مانده‌ام/ ميان بعض هاي خود،چقدر لال مانده ام!/ شبي بيا ببر مرا ... به كرت هاي عاطفه/ هميشه دلگرفته ام،هميشه كال مانده ام/ببر تو قلبِ مرده را به كوچه‌هاي زندگي/اگر كه مانده ام فقط،به اين خيال مانده ام/ طلوع كن تو اي غزل!تو اي نگاهِ‌ مشرقي/ در اين افولِ بي غزل،شكسته بال مانده ام/ مرا پُر از ترانه كن تو اي ترانه و غزل/ در اين هواي بي‌كسي،چه بي‌مجال مانده ام!/ براي آنكه بگذري، شبي ز كوچه‌ ي دلم/ ببين كنار پنجره،هزار سال مانده ام/ ادركني يا بن الحسن آقا جان، اگر ما اسير بيراهه ها را در عرفات راهي نيست، دلمان به اين خوش است كه در آن روز با ذكر نام علمدار كربلا ،شايد،دلهاي گناهكار و زنگار آلودمان حضور ملكوتي و آسماني تو را درك كنند،به اميد آن روز و روز موعود تو و صبح روشن ظهورت ،آقا جان

***

من هیچی یادم نرفته .ولی دیدی نميتونی تشخيص بدی که کی برات چی می نويسه . فکر می کردم می تونی بفهمی که کدوم نوشته ها مال منه (زهی خيال باطل )

amer

سلام . خدا قبول كند / ان شااله سفر كربلا .يا علي مددي