اميد

03aa.jpg
نام عکس: امید/سوژه:خودم/ عکاس: احمدقانعی/ دوربين: Fuji S602/ نور: محيط/ جنگولک: ندارد.
چند وقتی که منتظر پیامت هستم. هر وقت که می رم عبارت خسته کننده No unread messages رو مي بينم.
:: كجايي سميعي كه با هم سامع باشيم. كجايي مصوري كه با هم تصوير كنيم. تو گويي اين خود از جنس زمين است. بل اينجا زمين است. زمين. زمين. عرش‌الرحمن ما كجاست. جز در پناه لطف پروردگار. جز در پناه سايه آرامش.

:: چند مطلب جالب از جواد لاريجاني خوندم. كه خوشمان آمد.
::هنوز هم منتظرم.

/ 4 نظر / 5 بازدید
زينب

... دارم به اين فكر ميكنم كه چرا اسم اين عكس رو گذاشتي اميد ... من ميگم انتظار !

پسر بدجنس

نوشتی چند مطلب جالب از جواد لاريجاني خوندم. كه خوشمان آمد يعنی چطوری بود؟

alireza

آقا من به اميدوار بودن يا ناميد بودن يا اتظار و اين حرفها کاری ندارم فقط مهم اين بود که بعد از ۶ ماه روی گل تو رو ديدم .

بيتا

سلام صادق،نمي‌دونم براي چي اينقدر نسبت به تو احساس صميمت از نوع ديني دارم(مغرضين شرق و غرب و استكبار جهاني حس انحراف نداشته باشند)، پس با اجازه شما و ۱۰۰۱۰۰ هميشه تو رو صادق مي‌خوانم.من انتظار و اميد رو دوست دارم ولي نه از آن نوع رويايي و كاذبش كه هيچ وقت محقق نشه،البته بيشتر در مورد زندگي و رسيدن به خواستهايمان.خوب مي‌دونم كه اميد و انتظار رو با تمام وجودت حس كردي‌ و حس مي كني،انتظار ديدار روي دلارا و دلآرام حضرت بقيةالله رو،اين نوع اميدها و انتظارهاي معنوي حس خوب و مداوم و با ارزشي به انسان دست مي‌ده،كه هميشه باعث نجات و فلاح و رستگاري اميدوار و منتظر مي‌شود.هر چند كه آن فردي مثل من گناهكار و عاصي‌اي باشه،ما به اميد عشق به آقامون سراغ خيلي عشقهاي زميني و كم ارزش نمي‌ريم و به سادگي دل بر هر كس و هر چيز نمي‌بنديم.انشاءالله همگي‌مان به ديدار و حضور صاحب الامر نائل شويم.