عيدتون مبارک

:: ... اليوم اکملت لکم دينکم. اين جمله ای بود که پيامبر رحمت و مهربانی در حجة الوداع بعد از مراسم غدير گفت. غدير به اندازه ای برای اسلام مهم است که اگر پيامبر (ص) آن را انجام نمی داد تو گويی هيچ انجام نداده است. ان شاء الله که عيد خوبی برای همه ما باشد.

:: يکی از دوستان می گفت اين شبها خيلی با ارزش آدم نبايد از دست بده. من هم گفتم باشه و رفتم گرفتم خوابيدم.
:: همین الان رسیدم. همین الان الان. صح کله سحر ساعت ۹ از خونه اومدم بیرون. یک راست چسبیدم به مانیوتور تا ۱ ساعت پیش که از دفتر حرکت کردم. الان هم اومدم خونه باز چسبیدم بهش. از بس اومدم اینجا که تمام کدهای صفحه رو حفظ شدم. بابا یه خبری خطری چیزی آخه اینکه نشده بیده.

top10.jpg
:: بعضی ها خیلی روشون زیاده مثل این یارو مدیر ورزشگاه آزادی. مجموعه آزادی رو نمی تونه درست اداره کنه اونوقت می خواد بره عضو شورای شهر بشه. معلوم نیست چه جوری به خودش اجازه داده که همچین کاری بکنه. تازه تو تبلیغاتش نهایت سوء استفاده از سمتش رو می کنه. خدا آخر عاقبت این مملکت رو ختم به خیر کنه.

/ 4 نظر / 8 بازدید
amer

:: ... اليوم اکملت لکم دينکم./ سلام صادق خان . عيد شوما هم مبارک . البته برای من دو تا عيد بود ... يکی به خاطر امروز . ويکی هم به خاطر فردا! . راستی از کروبی برای خودمون تبريک گرفتم !! . مبارک / يا علی مددی.

اصغر آقا یالا......

داداش خوب پوزه اين وزيری چلغوز رو زدی. حال کردم

hakman

برای خودت / آنگاه که تقدير نيست واز تدبير نيز کاری ساخته نيست .خواستن اگر با تمام وجود ،بابسيج همه اندامها و نيروهای روح وبا قدرتي که در صميميت هست تجلی کند ،اگر همه هستيت را يک خواستن کنی ، يک خواستن مطلق شوی ، و اگر با هجوم صادقانه و سرشار از يقين و اميد و ايمان ، بخواهی ، پاسخ خود را خواهی گرفت .وقتی خواستن فرمان می دهد ، محال سر تسليم فرو می آورد .به اميد خدا و در پناه حق

hakman

با اجازه و برای ***عزيز/بعنوان کسی که چند صباحی بيشتر از شما اين دنيا و خوبی ها و بدی هاش رو تجربه کرده .حقيقت هميشه واقع نمی شه و آنچه به واقعيت ميرسه هميشه حقيقت نيست ، پس برای به واقعيت رساندن حقيقت ،به حقايق فکر کن و بدان خيلی از چيزهايی که می شنويم ، می خوانيم، می بينيم ويا حتی باور داريم،بی دليل خودشان را به رخ ما می کشند و حقيقت ندارند .حقيقت آن احساس پاک و بی آلايش و قشنگي است که قبل از هر کس تو و سپس او درکش می کنيد ، برای اين حس ارزش قائل شو و اجازه بده ، اين حقيقت به واقعيت بپيونده و آنچه باقی می ماند حاصل جمع شما باشد نه باقيمانده ی شما . دوست شما / هميشه در پناه حق